Dom na wsi z działką leśną

Klępie Górne
275000
1196 zł/m
2
szczegóły oferty
Rodzaj nieruchomości: Dom
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Powierzchnia: 230.00 m2
opis nieruchomości

Na sprzedaż oferujemy niesamowity dom jednorodzinny, wraz z urokliwą działką leśną. Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy z dala od ruchliwych ulic. Na terenie posesji znajdują się dom o powierzchni użytkowej 90m2 wraz z budynkiem gospodarczym o powierzchni ok. 150m2, oraz działką 1,95 ha 20-to letniego lasu. Całość stwarza niepowtarzalny klimat, gdzie znajdą swoje miejsce osoby lubiące ciszę i spokój, a którym jednocześnie zależy na dość bliskim dostępie do miasta.

Ogromny potencjał oraz możliwości adaptacji jakie daje nieruchomość pozwoli przystosować go według własnych potrzeb. Dodatkowo w budynku gospodarczym można zaadaptować biuro, czy dodatkową przestrzeń mieszkalną dla gości.

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Klępie Górne, w gminie Stopnica, w bezpośrednim przyleganiu do gminnej drogi asfaltowej. Budynek jest w pełni uzbrojony ( woda, prąd, podciśnieniowa kanalizacja wiejska, gaz).

Budynek mieszkalny jest podpiwniczony. W piwnicy znajduje się kotłownia na piec na paliwa stałe. Dodatkowo w budynku jest również zamontowany piec i instalacja gazowa. Część mieszkalna budynku składa się z 2 przestronnych pokoi, kuchni, łazienki oraz 2 przedpokoi. Część ścian działowych pozwala na zaadaptowanie budynku do swoich potrzeb i stworzenia dodatkowego pomieszczenia. Dodatkowo dom posiada strych.

Na posesji znajduje się również budynek gospodarczy murowany o powierzchni około 150m2. Budynek ten posiada garaż, kuchnie letnią oraz część roboczą. Na całości budynku jest wylany strop, dzięki czemu dodatkowo można wykorzystać potencjał strychu  o powierzchni około 100m2.

Dom znajduje się w otoczeniu drzew, a za główną częścią posesji znajduje się las o powierzchni 1,95 ha.  Dodatkowo na działce zamontowana jest również niezależna instalacja hydroforowa podłączona do istniejącej studni.

Działka wraz z zabudowaniami jest w całości ogrodzona i przylega bezpośrednio do asfaltowej drogi gminnej.

W celu uzyskania większej ilości informacji proszę o kontakt telefoniczny 7 dni w tygodniu, w godzinach 9:00-20:00.
Pozdrawiam .

Jako biuro nieruchomości współpracujemy ze sprawdzonym doradcą kredytowym, który chętnie odpowie na wszystkie pytania oraz bezpłatnie pomoże przy wyborze najbardziej korzystnego kredytu hipotecznego.

Ernest Rajca
Doradca ds. Nieruchomości PROPERTON
Tel: 601 446 628

Ofertę przygotował/a
Ernest Rajca

    klienci o nas

    powered by getknow