Dom oraz budynek użytkowy na dużej działce

Orneta
990000
3808 zł/m
2
szczegóły oferty
Rodzaj nieruchomości: Dom
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Powierzchnia: 260.59 m2
opis nieruchomości

Niesamowite położenie domu jednorodzinnego wraz z działającym budynkiem użytkowym. Do wprowadzenia od zaraz - w pobliżu centrum Ornety
Prezentujemy Państwu atrakcyjny dom na sprzedaż w miejscowości Orneta, woj. Warmińsko-Mazurskie. Na działce, oprócz domu znajduje się budynek użytkowy, który cały czas generuje zyski dla właściciela. Oba budynki usytuowane są na przestronnej działce, która oprócz działalności usługowej umożliwia prowadzenie cichej produkcji jako nieliczna w okolicy.
Nieruchomości położone są w cichej i spokojnej okolicy przy mało ruchliwej ulicy. W pobliżu znajduje się centrum handlowe, szkoła, przedszkole, stadion oraz liczne inne sklepy. Na działce znajduje się wydzielone ogromne miejsce na ogród, który szczególnie przypadnie do gustu rodzinie z dziećmi. W niedalekiej okolicy mieści się plac zabaw oraz park i las co stanowi niezaprzeczalny atut tej oferty.
Informacje o budynku mieszkalnym:
Dom przestronny wielopoziomowy z bardzo dobrym rozkładem, o powierzchni 148,71 m2, częściowo podpiwniczony (powierzchnia piwnicy: 29,64 m2). Budynek w ostatnich latach został ocieplony. Docieplony został również strop (wełna mineralna). Wykonana została nowa elewacja, a także wymienione zostały okna, których ekspozycja w przeważającej części skierowana jest na południe.

Rozkład pomieszczeń i przynależących pozostałych nieruchomości:
• 6 pokoi wraz z salonem i strefą wypoczynkową
• Z salonu wyjście na balkon typu loggia, a z pokoju na parterze wyjście na taras do ogrodu
• 2 łazienki - w tym jedna umożliwia dodatkowo funkcjonowanie jako pralnia
• Kuchnia
• Spiżarnia
• Istnieje możliwość własnej aranżacji wnętrz w dowolnej konfiguracji
• Garaż blaszany
Stan budynku mieszkalnego:
Dom jest umeblowany gotowy do zamieszkania, niektóre pomieszczenia mogą wymagać odświeżenia. Na podłodze znajduje się atrakcyjny parkiet drewniany, terakota oraz panele. Na ścianach gładź gipsowa. Pozostające meble w zabudowie wchodzą w skład ceny, natomiast reszta nieruchomości do negocjacji cenowej z właścicielem.
Informacje o budynku:
Budynek z 1985r. wybudowany w technologii: cegła. Podłączony do sieci wodociągowej. Duża zaletą domu jest również ogrzewanie,. Budynek został podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej, co w znaczny sposób obniżyło koszty eksploatacji nieruchomości (koszt ogrzewania w okresie grzewczym wynosi ok 800 zł miesięcznie). Do podgrzania wody obecnie wykorzystywany jest bojler, ale istnieje możliwość dostarczania wody ciepłej przez wspomnianą sieć ciepłowniczą.

Informacje o budynku użytkowym:

Oprócz budynku mieszkalnego w skład nieruchomości wchodzi budynek użytkowy (handlowo-usługowy) o powierzchni 111,88 m2.. Jest to ogromna zaleta nieruchomości będących przedmiotem sprzedaży, gdyż budynek ten może stanowić potencjalne źródło dochodu dla przyszłego właściciela, gdyż wciąż do tej pory był prowadzony żłobek. Nieruchomość ta może zostać zaadaptowana bez żadnych przeszkód do innej formy działalności usługowej bądź produkcyjnej jak na przykład, sklep, bar, lokal magazynowy bądź warsztat.
Budynek użytkowy oraz dom zostały podłączone do miejskiej infrastruktury wodociągowej, kanalizacyjnej i ciepłowniczej. Media, tj. woda, energia elektryczna i energia cieplna rozliczana jest wg liczników i podliczników zainstalowanych w obu nieruchomościach.
Stan prawny:
Cała nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 1.115,00 m2. Działki, na których mieszczą się budynek mieszkalny i budynek użytkowy stanowią odrębną własność. Trzecia działka (niezabudowana) ma formę własności: wieczyste użytkowanie z możliwością przekształcenia na własność.

Podsumowanie:
Oferta skierowania zarówno do osób, które posiadają rodzinę lub jej założenie jak i inwestorów chcących prowadzić własny biznes.. Z uwagi na lokalizację na pewno przypadnie do gustu osobom aktywnym (bliskość natury) oraz tym ceniącym sobie ciszę i spokój. Standard nieruchomości na pewno zaspokoi te bardziej wymagające gusta, a dodatkowy dochód z wynajmu stanowić będzie atrakcyjne, dodatkowe wynagrodzenie.

Zapraszam do kontaktu oraz oglądania na żywo.

Mariusz Bilicki
Doradca ds. Nieruchomości

Properton
Tel: 537 115 537

Ofertę przygotował/a
Mariusz Bilicki

    klienci o nas

    powered by getknow