DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ

Zdzieszowice
89000
111 zł/m
2
szczegóły oferty
Rodzaj nieruchomości: Działka
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Powierzchnia: 800.00 m2
opis nieruchomości

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki w malowniczych Zdzieszowicach, położoną w spokojnej i cichej okolicy.

Parametry Działki:

Powierzchnia: 800 m2
Rodzaj działki: Budowlana

Opis i Położenie:
Działka znajduje się w urokliwym zakątku, z dala od zgiełku głównej ulicy, jednakże w bliskim sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Usytuowana jest w drugiej linii zabudowy, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Woda oraz energia elektryczna są dostępne, gdyż sieć wodociągowa oraz linia energetyczna przebiegają wzdłuż pobliskiej drogi publicznej. Dzięki doskonałemu doświetleniu słonecznemu, idealnie zaprezentuje się tu Państwa wymarzony dom.

Stan Prawny:
Działka jest w pełni własnością z założoną Księgą Wieczystą, gwarantującą bezpieczeństwo i legalność transakcji.

Lokalizacja:
Zdzieszowice to miejsce pełne uroku, a zarazem dogodne dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Odległość od Kędzierzyna Koźla wynosi jedynie 12 km, co zapewnia łatwy dostęp do większych centrów miejskich.

Podsumowanie:
Jeśli marzą Państwo o życiu w cichej, urokliwej okolicy w otoczeniu przyrody, ta oferta jest dla Państwa. Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na bezpośrednie spotkanie oraz obejrzenie działki na żywo.

Do ceny działki doliczana jest prowizja dla biura..

Kontakt:
Anna Szymańska
doradca ds. Nieruchomości 
tel; 605 432 119 
mail; a.szymanska@properton.pl 

Ofertę przygotował/a
Anna Szymańska

    klienci o nas

    powered by getknow