Działka pod budowę ekskluzywnego osiedla

Chyby
3154375
245 zł/m
2
szczegóły oferty
Rodzaj nieruchomości: Działka
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Powierzchnia: 12875 m2
opis nieruchomości

OFERUJĘ NA SPRZEDAŻ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ O POWIERZCHNI 12 875 M2, PRZEZNACZONĄ POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ JEDNORODZINNĄ.

To doskonała inwestycja zarówno dla deweloperów, jak i indywidualnych inwestorów poszukujących przestronnej i atrakcyjnej przestrzeni pod zabudowę jednorodzinną.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość (dz. nr 4/9) położona jest w ciągu działek przy drodze wojewódzkiej nr 184, trasa Szamotuły - Poznań,
w miejscowości CHYBY, gmina TARNOWO PODGÓRNE, województwo wielkopolskie. Ta dogodna lokalizacja zapewnia szybki
i bezproblemowy dojazd zarówno do centrum miasta Poznania (niespełna 20 min.), jak i na drogę szybkiego ruchu S11 (ok. 5 min.) oraz autostradę A2 (ok. 15 min.). Dzięki temu można cieszyć się brakiem korków oraz szybkim dostępem do miasta, a także komfortowym powrotem do domu po ciężkim dniu w pracy.

Bliskie sąsiedztwo urokliwego Jeziora Kierskiego to ogromny atut tej działki. Miasto oraz osoby prywatne, nieprzerwanie inwestują w okolice jeziora, a tereny wokół z każdym rokiem zyskują na wartości. Nieruchomość cieszy się wyjątkową lokalizacją, otoczoną przyrodą i jednocześnie bliskością jeziora. To doskonałe miejsce dla osób pragnących harmonii z naturą oraz aktywnego wypoczynku - miejsce to szczególnie upodobali sobie żeglarze.
To wszystko sprawia, że powstające osiedle będzie niezwykle ekskluzywną oraz prestiżową okolicą. O walorach tych rejonów świadczy fakt, że w ostatnich latach stały się one obiektem dużego zainteresowania wśród osób chcących osiedlić się w pobliżu dużego miasta, ale jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość usytuowana jest w luksusowej dzielnicy niedaleko osiedla Zielony (gdzie ceny zaczynają się od 400-800zł/m2).

UKSZTAŁTOWANIE TERENU:
Teren działki jest bez zabudowy, co ułatwia planowanie i budowę zróżnicowanych obiektów.

MEDIA:
Dostęp do sieci infrastruktury technicznej w drodze wojewódzkiej nr 184 ( ul. Szamotulska). Możliwość podłączenia mediów po partycypacji w kosztach przyłącza.

PRZEZNACZENIE PODSTAWOWE:
Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: oznaczona symbolem: MN15, MN16, 14KDW (droga wewnętrzna), 2ZP/US (ZIELEŃ URZĄDZONA I USŁUGI SPORTU) oraz 1ZK (zieleń krajobrazowa). Możliwość lokalizacji obiektów budowlanych związanych zabudową mieszkaniową jednorodzinną oraz wydzielenia działek o powierzchni 1200 - 1600m2.

CENA: 3 154 375 ZŁ NETTO.
DO CENY ZAKUPU DOLICZONY ZOSTANIE PODATEK VAT 23%.

Istnieje również możliwość zakupu działki nr 4/8 o powierzchni 9 849m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Cena działki 2 413 005 ZŁ NETTO.

Zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu. To doskonała okazja zarówno dla inwestorów, jak i osób poszukujących przestrzeni na ciekawe projekty.

KATARZYNA GRYGIEL
Properton Nieruchomości
502907531

Ofertę przygotował/a
Katarzyna Grygiel

    klienci o nas

    powered by getknow