Działka przy lesie z dogodnym dojazdem do Olsztyna

Kabikiejmy Dolne
67000
39 zł/m
2
szczegóły oferty
Rodzaj nieruchomości: Działka
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Powierzchnia: 1725.00 m2
opis nieruchomości

Bardzo atrakcyjna działka Z WARUNKAMI ZABUDOWY, położona BEZPOŚREDNIO PRZY LESIE z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Działka znajduje się między OLSZTYNEM i DOBRYM MIASTEM w miejscowości KABIKIEJMY DOLNE, obręb geodezyjny 0020. Szybki dojazd -15 minut do centrum Olsztyna, 10 min do Dobrego Miasta. Powierzchnia działki 1725 m². 

Lokalizacja
Działka znajduje się przy ścianie lasu, 250 m od drogi asfaltowej serwisowej, równoległej do drogi krajowej nr 51(Olsztynek -Bezledy). Od lasu działkę oddziela droga wewnętrzna, utwardzona, biegnąca do pobliskiego siedliska.
W odległości 2 km znajduje się jezioro Limajno z piękną plażą w miejscowości Swobodna, a ok. 900 m rzeka Łyna (spływy kajakowe/ stanica wodna). Malownicza okolica. Wygodny dojazd z Olsztyna oraz Dobrego Miasta.
Nieruchomość gruntowa nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, jednak obok znajdują się 2 siedliska i nowe budownictwo.
Nieruchomość położona jest na planowanym wcześniej osiedlu domów jednorodzinnych.

Informacje o działce
Nieruchomość to działka budowlana - pod zabudowę jednorodzinną (ew. dwurodzinną), zlokalizowana w gm. Dobre Miasto o pow 0.1725 ha, nieuzbrojona, ale w sąsiedztwie są: prąd, światłowód, wodociąg. Wymiary ok.43x41m. Działka ma również uregulowany udział w drodze wewnętrznej.

Stan prawny nieruchomości
Własność prywatna.

Podsumowanie
Oferta skierowana jest do osób ceniących życie poza miastem i jednocześnie oczekujących dogodnego dojazdu do większych aglomeracji.
Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia nieruchomości.

Beata Górnicka
PROPERTON
tel.603 225 113

Ofertę przygotował/a
Beata Górnicka

    klienci o nas

    powered by getknow