*SPRZEDANA* dz. przy lesie, atrakcyjne położenie

Kabikiejmy Dolne
67000
39 zł/m
2
szczegóły oferty
Rodzaj nieruchomości: Działka
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Powierzchnia: 1725.00 m2
opis nieruchomości

*** SPRZEDANA***
Sprzedam nieruchomość gruntową 1725 m² pod zabudowę jednorodzinną, położoną między OLSZTYNEM i DOBRYM MIASTEM w miejscowości KABIKIEJMY DOLNE, obręb geodezyjny 0020. Szybki dojazd -15 minut do centrum Olsztyna, 10 min do Dobrego Miasta.

Lokalizacja
Działka znajduje się przy ścianie lasu, 200 m od drogi asfaltowej serwisowej. "Serwisówka" przebiega równolegle do drogi krajowej nr 51(Olsztynek -Bezledy). Od lasu działkę oddziela droga wewnętrzna utwardzona, biegnąca do pobliskiego siedliska.
W odległości 2 km znajduje się jezioro Limajno, a ok. 900 m rzeka Łyna. Malownicza okolica. Wygodny dojazd z Olsztyna oraz Dobrego Miasta.
Nieruchomość gruntowa nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, jednak obok znajduje się siedlisko i nowe budownictwo.
Nieruchomość położona jest na planowanym wcześniej osiedlu domów jednorodzinnych.

Informacje o działce
Nieruchomość to działka budowlana - pod zabudowę jednorodzinną (ew. dwurodzinną), zlokalizowana w gm. Dobre Miasto o pow 0.1725 ha, nieuzbrojona: w jest sąsiedztwie prąd, światłowód, wodociąg. Wymiary ok.42x41m.

Stan prawny nieruchomości
Własność prywatna.

Podsumowanie
Oferta skierowana jest do osób ceniących życie poza miastem i jednocześnie oczekujących dogodnego dojazdu do większych aglomeracji.
Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia nieruchomości.

Beata Górnicka

PROPERTON
tel.603 225 113

Ofertę przygotował/a
Beata Górnicka

    klienci o nas

    powered by getknow