Działka rekreacyjna

Ołdakowizna
270000
180 zł/m
2
szczegóły oferty
Rodzaj nieruchomości: Działka
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Powierzchnia: 1499 m2
opis nieruchomości

Do sprzedania działka z domkiem letniskowym w miejscowości Ołdakowizna w gminie Stanisławów.

Działka ma powierzchnię 1499m2 i położona jest w kompleksie działek letniskowych usytuowanych w pobliżu lasów i rzeki Rządza.
Działka ma wymiary ok. 31x48m i jest ogrodzona z czterech stron siatką metalową z bramą i furtką. Do działki można dojechać zarówno od drogi krajowej nr 50 Stanisławów - Łochów drogą leśną (ok. 1,5 km) jak i z trasy Stanisławów-Wołomin utwardzoną drogą (ok. 2 km) ulicą Trakt Napoleoński.
Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z Warszawą, Wołominem i Łochowem. Już sam dojazd do działki zapewnia niesamowite widoki na lasy i piękno przyrody.

Miejsce z pewnością przypadnie do gustu ludziom szukającym ciszy i spokoju ale też chętnym do uprawiania wycieczek pieszych, rowerowych i wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Pobliskie lasy obfitują w grzyby, jagody a bardzo często spotkać w nich można dziko żyjące zwierzęta.
Bliskość miejscowości Stanisławów zapewnia dostęp do różnego rodzaju sklepów i instytucji typu ośrodek zdrowia, gminny ośrodek kultury czy obiekty sportowe.

Na działce znajduje się wybudowany w latach 80-tych domek drewniany typu Mazowsze I usytuowany pośród licznych drzew
i krzewów. Na parterze znajduje się salon z otwartym kominkiem z czerwonej cegły, który zapewnia ogrzewanie w chłodne dni oraz niepowtarzalny klimat. Posiłki można przyrządzać w wydzielonej z salonu części kuchennej. Zadaszony taras przed domkiem to idealne miejsce do grillowania lub schronienie przed deszczem w pochmurne dni. Pod salonem znajduje się piwnica.
Na poddasze prowadzą wewnętrzne drewniane schody gdzie znajduje się duże pomieszczenie przeznaczone na sypialnię.
Domek zaopatrzony jest w przyłącze prądu i wodociąg.
Jako że jesteśmy w miejscu wyjątkowym toaleta znajduje się na zewnątrz budynku co stanowi swego rodzaju odskocznię od cywilizacji.
Obok budynku znajduje się przybudówka, w której można przechowywać drobny sprzęt ogrodniczy, rowery lub inne niezbędne do wypoczynku przedmioty. Pomieszczenie można oczywiście zaadoptować do innych celów.

Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą i uregulowany stan prawny. Nie jest obciążona hipoteką.
Wszystkie opłaty są regulowane na bieżąco i nie ma żadnych zadłużeń.

Robert Tkaczyk
Doradca ds. Nieruchomości
Properton 
tel. 505 176 856

Ofertę przygotował/a
Robert Tkaczyk

    klienci o nas

    powered by getknow