Działka z pozwoleniem na budowę 15 km od Olsztyna

Kabikiejmy Dolne
125000
39 zł/m
2
szczegóły oferty
Rodzaj nieruchomości: Działka
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Powierzchnia: 3216.00 m2
opis nieruchomości

Sprzedam działkę o pow.3216 m² z wydanymi warunkami zabudowy - budynek jednorodzinny i gospodarczy, położoną między OLSZTYNEM i DOBRYM MIASTEM w miejscowości KABIKIEJMY DOLNE, obręb geodezyjny 0020. Szybki dojazd -15 minut do centrum Olsztyna, 10 min do Dobrego Miasta.

Lokalizacja
Działka znajduje się 100 m od drogi asfaltowej serwisowej, równoległej do drogi krajowej nr 51(Olsztynek -Bezledy). Do lasu 300 m.
W odległości 2 km znajduje się jezioro Limajno, a ok. 900 m rzeka Łyna. Malownicza okolica. Wygodny dojazd z Olsztyna oraz Dobrego Miasta.
Nieruchomość gruntowa nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, jednak obok znajduje się siedlisko i nowe budownictwo.
Nieruchomość położona jest na planowanym wcześniej osiedlu domów jednorodzinnych.

Informacje o działce
Nieruchomość to działka budowlana z pozwoleniem na budowę - pod zabudowę jednorodzinną (ew. dwurodzinną), zlokalizowana w gm. Dobre Miasto o pow 0.3216 ha, nieuzbrojona, ale w sąsiedztwie prąd, światłowód, a wodociąg biegnie obok wzdłuż działki. Wymiary ok.57mx56m.

Stan prawny nieruchomości
Własność prywatna.

Podsumowanie
Oferta skierowana jest do osób ceniących życie poza miastem i jednocześnie oczekujących dogodnego dojazdu do większych aglomeracji.
Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia nieruchomości.

Beata Górnicka

PROPERTON
tel.603 225 113

Ofertę przygotował/a
Beata Górnicka

    klienci o nas

    powered by getknow