Gotowy dom w super lokalizacji w Puławach

Puławy, Włostowice
699000
7767 zł/m
2
szczegóły oferty
Rodzaj nieruchomości: Dom
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Powierzchnia: 90 m2
Liczba pokoi: 7
Liczba pięter: 2
opis nieruchomości

Ogłoszenie sprzedaży nieruchomości - dom w Puławach znajdujący się przy ulicy Włostowickiej.

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego w Puławach na ulicy Włostowickiej.

Opis nieruchomości:

Powierzchnia domu: 90 m2
Powierzchnia działki: 529 m2
Konstrukcja: Murowany z cegły
Liczba kondygnacji: 2 + piwnica
Liczba pomieszczeń: 7
Rozkład pomieszczeń: Na parterze znajdują się kuchnia oraz trzy pokoje i łazienka
Ogrzewanie: Gazowe
Media: Prąd, woda, kanalizacja miejska, światłowód
Okna: PCV
Garaż: Wolnostojący, murowany, parterowy z poddaszem użytkowym

Lokalizacja:
Dom znajduje się na rogu ulicy Włostowickiej oraz Kowalskiej, co zapewnia łatwy dostęp do innych części miasta.
Teren: Zgodnie z zapisem w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego (MPZP) jest to teren pod zabudowę usługową oznaczony symbolem MnJ.
Nieruchomość ma dogodne połączenia komunikacyjne, droga dojazdowa jest asfaltowa, a lokalizacja na rogu ulic daje dużo możliwości zarówno pod względem mieszkalnym, jak i prowadzenia działalności usługowej.

Oznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego (MPZP) symbolem Mnj, U wskazuje na duży potencjał tej nieruchomości. Oto informacje o oznaczeniu terenu:

Oznaczenie Mnj, U w MPZP oznacza :

Te renu zabudowy jednorodzinnej : Oznacza to, że działka jest przeznaczona do zabudowy domami jednorodzinnymi, co może zainteresować osoby poszukujące miejsca na budowę własnego domu mieszkalnego do wysokości III kondygnacji.

Bliźniaczej zabudowanej : Dopuszcza się także możliwość zabudowy bliźniaczej, czyli budowy dwóch domów mieszkalnych połączonych ze sobą, co może być atrakcyjne dla osób poszukujących opcji bliższego sąsiedztwa oraz zamieszkania wspólnie
z rodziną w dwóch odrębnych lokalach.

Trzech kondygnacji: Oznacza to, że na tej działce można zbudować dom mieszkalny składający się z maksymalnie trzech kondygnacji nadziemnych. To może przyciągnąć osoby poszukujące większej powierzchni mieszkalnej.

Dopuszczenie usług nieuciążliwych: Warto zaznaczyć, że na parterze budynku mieszkalnego, można prowadzić działalność usługową, ale tylko tę, która nie będzie uciążliwa dla mieszkańców i sąsiedztwa. Przykłady to biuro, gabinet lekarski, kancelaria prawnicza czy niewielki sklepik.

Takie oznaczenie terenu łączy możliwość budowy domu mieszkalnego z potencjałem prowadzenia niewielkiej działalności usługowej, co może zwiększyć atrakcyjność tej nieruchomości dla potencjalnych nabywców.
Atrakcyjność nieruchomości podkreśla potencjał inwestycyjny natomiast duża ilość miejsc postojowych przed budynkiem zapewnia nam łatwy i prosty sposób zaparkowania auta.

W bliskiej odległości znajduje się sklep Biedronka, Stokrotka czy tez liczne punkty usługowe.

Zainteresowanych zakupem serdecznie zapraszamy na prezentację nieruchomości. W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na oględziny, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 601 099 272
Małgorzata Piłat

Cena i warunki transakcji mogą być przedmiotem negocjacji.

Ofertę przygotował/a
Małgorzata Piłat

    klienci o nas

    powered by getknow