Inwestycja warta zainteresowania

Kwidzyn
2390000
3187 zł/m
2
szczegóły oferty
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Powierzchnia: 750.00 m2
opis nieruchomości

Idealne miejsce na prowadzenie Twojej działalności!

Gotowa lokata kapitału.

NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!

Opis nieruchomości
Przedmiotem sprzedażny jest bardzo urokliwa, godna polecenia posiadłość, na którą składa się bardzo starannie wykonany budynek o powierzchni użytkowej 750 m kwadratowych. Obiekt ten znajduje się na dużej, kilkuhektarowej działce otoczonej lasem i parkiem. Dostrzec go także można  w wyjątkowym miejscu na turystycznej mapie Pomorza Gdańskiego. Obecnie pełni on funkcje obiektu hotelowego.

Lokal
Przepiękny, nowoczesny budynek, a także dochodowy obiekt o powierzchni ponad 750 m2 zajmuje się organizacją wesel oraz innych przyjęć okolicznościowych, imprez firmowych  z REZERWACJAMI NA KOLEJNE LATA. 

Informacja o budynku
Nowocześnie urządzone pokoje z widokiem na lasy dla około 30 gości są wyposażone w łazienki, TV, WIFI ,w których goście mogą wypocząć. Obiekt posiada pełne zaplecze gastronomiczne oraz kompletne wyposażenie, które jest zawarte w cenie. Wyśmienita, lokalna kuchnia, sprawdzony i samodzielny zespół pracowników pozwala na sprawne przejęcie biznesu i dalszy rozwój.

Działka i okolica
 Działka o powierzchni ponad 4 hektarów daje nieograniczone możliwości rozwoju w kierunku prestiżowego domu seniora, osady wakacyjnej z domkami, centrum konferencyjnego, stadniny koni czy ośrodka SPA. Okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, a miłośnikom historii pozwala na zwiedzanie wielu pobliskich atrakcji.

Lokal
Budynek z poddaszem nieużytkowym wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, (silka plus ocieplenie wełna mineralna) posiada centralne ogrzewanie na ekogroszek, własne głębinowe ujęcie wody oraz biologiczną oczyszczalnię.

Rozkład parteru
Na parterze budynku znajduje się duża sala bankietowa, którą można podzielić w zależności od potrzeb, pokój zabaw dla dzieci, zaplecze kuchenne, ubikacje (damska i męska), pomieszczenie gospodarcze, pokój klubowicza, recepcja oraz mała sala bankietowa.
Na piętrze budynku znajduje się 12 przestronnych pokoi z łazienkami.

Bardzo serdecznie polecam opisaną ofertę i zapraszam do kontaktu.

Doradca ds.nieruchomości
Joanna Kruczek
tel. 884 849 400

Ofertę przygotował/a
Joanna Kruczek

    klienci o nas

    powered by getknow