Nowoczesny Dom w Spokojnej Okolicy Rękojmia 4 lata

Zgierz
1299000
9551 zł/m
2
szczegóły oferty
Rodzaj nieruchomości: Dom
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Powierzchnia: 136.00 m2
opis nieruchomości

Oferuje do sprzedaży przytulny dom w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu w Zgierzu przy ul.Łagiewnickiej. Powierzchnia domu to 135,72 m2 plus 46 m2 poddasza.
Dom został oddany do użytku w sierpniu 2022 i jest objęty 4 letnią rękojmią.

Nieruchomość składa się z II poziomów. Na parterze znajdziemy bardzo duży salon z aneksem kuchennym i wyspą, wyjściem na taras z ogródkiem (ok. 40m2), oraz korytarz i łazienkę.

Na pierwszym pietrze mamy 3 sypialnie. Z dwóch sypialni wychodzimy na dwa niezależne duże tarasy. Ponadto na piętrze znajdziemy drugą łazienkę i sporą garderobę (oddzielne pomieszczenie).
Dodatkowo z korytarza mamy wejście na poddasze o wymiarach 46 metrów, gdzie pomieścimy mnóstwo różnych przedmiotów.

Cały dom jest urządzony w bardzo nowoczesnym stylu. Dom posiada we wszystkich pomieszczeniach ogrzewanie podłogowe (gazowe) zapewniające olbrzymi komfort. Ekspozycja okien wschód - zachód.

Do dyspozycji domowników są dwa miejsca parkingowe w bezpośrednim sąsiedztwie domu. Jedno przy wejściu frontowym, drugie od strony ogródka.

Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej okolicy. Na styku Zgierza i Łodzi. Mamy bardzo blisko do terenów zielonych (Łagiewniki) i hipodromu a jednocześnie do stacji kolejowej w Zgierzu raptem 2 km a ścisłe centrum Łodzi to odległość nieco ponad 10 km. W bliskiej odległości także droga wylotowa na autostradę.

Bardzo dużą zaletą jest sąsiedztwo. Na terenie mieszkają praktycznie sami młodzi ludzie z małymi dziećmi. Wszyscy sąsiedzi są bardzo przyjaźnie do siebie nastawieni co powoduje wyjątkową atmosferę.

Ważna jest również informacja, że bezpośrednio z osiedlem sąsiadują działki rolnicze co gwarantuje, że sąsiednie tereny pozostaną zielone.

Podsumowując
Przestronność domu, ogródek, tarasy ,bliskość terenów zielonych        a jednocześnie położenie w pobliżu miasta powodują, że jest to idealna propozycja dla nowoczesnej rodziny z dziećmi.

Jeżeli szukasz nowoczesnego domu z gwarancją techniczną, zależy Ci na świetnym otoczeniu dla dzieci (zarówno infrastruktura jak i sąsiedzi) to warto umówić się na oglądanie tej nieruchomości.

Zapraszam
Paweł Nobis
Properton
501 587 957

Ofertę przygotował/a
Paweł Nobis

    klienci o nas

    powered by getknow