Ogromny dom wielorodzinny wraz z działką

Orneta
399000
1209 zł/m
2
szczegóły oferty
Rodzaj nieruchomości: Dom
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Powierzchnia: 330 m2
Liczba pokoi: 10
Liczba pięter: 2
Rok budowy: 1978
opis nieruchomości

Ogromny dom wielorodzinny wraz z działką w niesamowicie niskiej cenie. Dom do własnej aranżacji w cichej i spokojnej okolicy.
Prezentujemy Państwu dom w atrakcyjnej cenie na sprzedaż w miejscowości Orneta, woj. Warmińsko-Mazurskie. Jest też możliwość zamiany na mieszkanie w bloku najlepiej do 1 piętra, oczywiście szczegóły do negocjacji.
Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy przy mało ruchliwej ulicy. W niedalekiej okolicy znajduje się centrum handlowe, szkoła, przedszkole, stadion oraz liczne inne sklepy.

Informacje o budynku mieszkalnym:
Dom przestronny wielopoziomowy z bardzo dobrym rozkładem, o powierzchni ok. 330 m2, podpiwniczony na całej powierzchni domu. Budynek posiada wszystkie media w tym podłączenie elektryczne 3-fazowe. Miedziana elektryka rozłożona na całej powierzchni domu.

Stan budynku mieszkalnego:
Dom jest w stanie surowym zamkniętym, częściowo otynkowanym w środku.
Właściciel zostawia do negocjacji materiały na dokończenie domu jak:

Ocieplenie podłóg
Deska podłogowa na całą powierzchnię
Oraz inne materiały

Informacje o budynku:
Budynek z 1978r. wybudowany w technologii: cegła. Podłączony do sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej. Dużą zaletą jest też podłączenie 3-fazowe do budynku (siła). Budynek położony na przestronnej działce ok. 10 arów.

Stan prawny:
Cała nieruchomość stanowi odrębną własność, którą potwierdza księga wieczysta. Stan prawny uregulowany bez żadnych obciążeń.

Podsumowanie:
Oferta skierowania zarówno do osób, które posiadają rodzinę lub jej założenie jak i inwestorów chcących prowadzić własny biznes z uwagi na lokalizację, a także możliwość różnorakiego wykorzystania budynku np. jako pensjonat.

Zapraszam do kontaktu oraz oglądania na żywo.

Mariusz Bilicki
Doradca ds. Nieruchomości
Properton
Tel: 537 115 537

Ofertę przygotował/a
Mariusz Bilicki

    klienci o nas

    powered by getknow