Okazja 2 pokoje 70 m2/ olbrzymi potencjał

Brzeziny
290000
4143 zł/m
2
szczegóły oferty
Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Powierzchnia: 70 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro: 1
Liczba pięter: 2
Czynsz: 1000 zł/mies.
Rok budowy: 1925
opis nieruchomości

Oferuję do sprzedaży przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,26 m2. Mieszczące się na 1 piętrze 2 piętrowej kamienicy w Brzezinach.
Kamienica położona jest na górce co ma bardzo duże znaczenie, gdyż w Brzezinach jest częsty problem z zalaniami (tej kamienicy problem absolutnie nie dotyczy).

Nieruchomość składa się z przedpokoju, łazienki z kabiną prysznicową i toaletą, wyposażoną w pralkę i suszarkę,
kuchni z meblami, lodówką, kuchnią gazową i piekarnikiem elektrycznym oraz zmywarką
oraz dwóch pokoi (21,76m2 i 21,95m2).  Dodatkowo (poza podanym metrażem) mamy dwie komórki po 3,7 m2 każda oraz oddzielny pokój o wymiarach 3 m2 na 3,46 m2 (10,4 m2), do którego jest oddzielne wejście z korytarza.Obecnie pokój ten spełnia rolę "graciarni", ale może służyć jako oddzielne pomieszczenie mieszkalne. Są tam wyprowadzone kanalizacja, wentylacja i przewód kominowy oraz dostęp do wody.

Z uwagi na wymiary dużego pokoju (4,66m x 4,66m) oraz kształt kwadratu i centralne umieszczenie drzwi istnieje możliwość wydzielenia z tego pokoju dwóch mniejszych.

Ogrzewane mieszkania kominkiem na drewno, z rozprowadzeniem.

Kamienica z bramą wjazdową, domofon, wspólne podwórko lokatorskie.
Budynek w latach 2023/2024 przeszedł kompleksową modernizację wentylacji i pionów kominowych. Naprawiono dach i rozpoczęto remont klatki schodowej.
W kamienicy mamy również łącze szybkiego internetu (światłowód).

Główne atuty samego mieszkania to jego przestronność i ogromny potencjał.
Ekspozycja okien wschód-zachód.

Ważnym aspektem jest prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa, która zawiązała się w 2021 roku i rozpoczęła pracę z zaangażowaniem, celem modernizacji kamienicy. W roku 2021 pojawiła się kostka na podwórku, 2022 montaż bramy, wymiana drzwi wejściowych do kamienicy, montaż domofonów, w roku 2023 remont generalny dachu, wentylacji i kominów. Na najbliższy czas przewidziano remont klatki schodowej i wymiana schodów. Działania wspólnoty powodują, że wartość kamienicy znacznie wzrasta.
W najbliższym czasie wspólnota planuje również zamieszczenie reklamy na boku budynku, co spowoduje pomniejszenie opłaty za fundusz remontowy.

Bezpośrednio przed kamienicą znajdują się dwa duże parkingi, dzięki czemu nie ma absolutnie żadnego problemu z parkowaniem.

Kolejnym atutem nieruchomości jest lokalizacja. Kamienica położona jest w cichej i spokojnej okolicy. Na górce o czym pisałem na początku ogłoszenia. W pobliżu znajdziemy sklepy, przystanek autobusowy, szkołę muzyczną, bibliotekę, żłobek i przedszkole.

Podsumowując:
Nieruchomość ta jest świetną propozycją dla osób z dużą wyobraźnią, którzy potrafią wykorzystać olbrzymi potencjał tej nieruchomości. Dzięki czemu za stosunkowo niewielkie pieniądze możemy mieć naprawdę przestronne mieszkanie (faktycznie ponad 75m2). 

Ofertę przygotował/a
Paweł Nobis

    klienci o nas

    powered by getknow