kup

z nami
przeszukaj
naszą bazę
nieruchomości

Znajdź przestrzeń, o której marzysz

Nasze biuro nieruchomości Properton to miejsce, w którym ziścisz swoje marzenie o zakupie mieszkania, domu, działki i każdej innej interesującej Cię nieruchomości. Wiemy, że znalezienie tej jednej jedynej, idealnej nieruchomości nie jest zadaniem łatwym, jednak nasi pośrednicy nieruchomości to specjaliści, którzy każdego dnia pomagają w realizacji tego ważnego celu.

Na rynku nieruchomości codziennie pojawiają się setki nowych ofert sprzedaży nieruchomości. Zakup mieszkania, domu, działki przez biuro nieruchomosci przynosi wiele korzyści. Nasze biuro obsługi nieruchomości umiejętnie analizuje i przegląda je, aby móc zaproponować naszym Klientom prawdziwe perełki. Jeżeli masz już dość przeglądania kolejnych portali z ogłoszeniami i nie jesteś pewien czy wyglądająca atrakcyjnie nieruchomość spełni Twoje oczekiwania, nasi doradcy służą pomocą!
Współpracując z naszym biurem nieruchomości możesz mieć pewność, że żadne wyzwanie nam nie straszne, dlatego Twojej upragnionej działki, mieszkania, domu lub innego lokalu będziemy szukać do skutku. W naszej pracy łączymy wiedzę z wielu dziedzin powiązanych z inwestycjami w nieruchomości, dlatego bez względu na cel Twoich poszukiwań, nasz zespół z pewnością odnajdzie pewną i trafioną alternatywę dla Ciebie.

Każdą propozycję ofertową przeanalizujemy pod kątem Twoich potrzeb, abyś nie musiał wybierać się na prezentację nieruchomości na darmo. Jeżeli okaże się być ona tą właściwą, zweryfikujemy dla Ciebie jej stan faktyczny i prawny, wynegocjujemy dobrą cenę sprzedaży, pomożemy znaleźć przystępny kredyt hipoteczny, dopełnimy z Tobą wszelkich formalności, w tym zadbamy o dokumentację i sprawy u notariusza, aż do momentu odbioru kluczy.

Nasze usługi wsparcia zakupu nieruchomości dopasowujemy do Twoich potrzeb. Jeżeli zależy Ci na szybkiej, bezproblemowej i satysfakcjonującej inwestycji w dom, mieszkanie lub działkę marzeń zachęcamy do kontaktu z naszym biurem Properton w Warszawie. Nasi agenci chętnie wspomogą Cię w praktycznie każdym zakątku naszego kraju, w tym w miastach Łochów, Giżycko, Poznań, Szczecin, Tychy, Gdańsk, Kielce, Zielona Góra, Płock, Kraków, Gorzów, Szczytno, Grodzisk Mazowiecki, Kędzierzyn-Koźle, Łódź, Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Nowa Ruda (dolnośląskie), Puławy, Tomaszów Mazowiecki, Nowy Sącz, Garwolin, Siedlce, Sokołów Podlaski, Ostrów Mazowiecka, Ostrołęka, Ciechanów oraz Łomża.

jak wygląda u nas proces
kupna nieruchomości?

1

spotkanie z agentem

Szukasz nieruchomości, która będzie w pełni dopasowana do Twoich potrzeb? Masz pomysł na swój idealny metraż i architekturę, a szukasz czegoś w przystępnej dla Twojej kieszeni cenie? Na spotkaniu z naszym agentem zbierzemy wszystkie cenne informacje i przejrzymy dziesiątki ofert, aby znaleźć tę idealną dla Ciebie. 

Ze wsparciem biura obsługi nieruchomości nie musisz już przeglądać setek ogłoszeń, nasz agent nieruchomości zrobi to za Ciebie przedstawiając tylko te najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb, preferencji i budżetu.

prezentacja nieruchomości

Kolejnym i niezwykle przyjemnym dla większości naszych Klientów krokiem, jest prezentacja nieruchomości. To właśnie ten moment pozwala nam ocenić czy wybrane miejsce jest tym idealnym. Podczas wizyty na miejscu przedstawimy Ci wszystkie aspekty danej oferty, odpowiemy na pytania, a także wspólnie sprawdzimy czy spełnia ono wszystkie wymagania i założenia. 

W naszej agencji obrotu nieruchomościami zaprezentujemy Ci każdą z wybranych opcji, abyś mógł wybrać tę najlepiej odpowiadającą oczekiwaniom i potrzebom.
2
3

negocjacje, rezerwacja nieruchomości

Jeżeli nieruchomość, którą znaleźliśmy dla Ciebie spełni Twoje wymagania przechodzimy do kolejnego etapu czyli negocjacji ceny i wstępnej rezerwacji nieruchomości – w końcu nie chcesz, aby ktoś sprzątnął Ci ją sprzed nosa. 

Kupno mieszkania przez biuro nieruchomości pozwala zaoszczędzić sporo czasu i znaleźć najbardziej atrakcyjną ofertę, a przy tym pomaga uzyskać najlepszą cenę. Nasi specjaliści dzięki swojemu doświadczeniu w negocjacjach z pewnością pomogą porozumieć się ze sprzedawcą, dbając o obopólną satysfakcję każdej ze stron.

pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Potrzebujesz wsparcia finansowego przy zakupie nieruchomości? Obsługa kredytów hipotecznych to kolejny ważny aspekt naszej pomocy na drodze do zakupu wymarzonej nieruchomości. Nasze biuro pośrednictwa nieruchomości oferuje pomoc swoich zaufanych partnerów, którzy krok po kroku przeprowadzą Cię przez proces uzyskania zadowalającej formy kredytu hipotecznego. 

Jako dobry pośrednik nieruchomości, zadbamy, aby Twoje wymarzone mieszkanie, dom czy działka sprawnie i szybko stały się Twoim udziałem – za pomoc w załatwieniu kredytu nic nie płacisz!
4
5

finalizacja transakcji

Ostatnim z kroków podczas zakupu nieruchomości jest sfinalizowanie transakcji. Nasze biuro pośrednictwa nieruchomości pomoże zadbać o sprawną i bezproblemową finalizację zakupu. Wykwalifikowani doradcy przygotują niezbędną dokumentację, pomogą w załatwieniu formalności i dopilnują wszystkich niezbędnych spraw. 

Dogodne terminy spotkań, formalności notarialne itp. przebiegną z Properton najlepiej jak to możliwe. Pozostanie tylko odbiór kluczy i świętowanie udanej inwestycji.

dlaczego my?

Kompleksowe usługi
Jako agencja obrotu nieruchomościami działamy wielopłaszczyznowo. Analizujemy rynek, dobieramy nieruchomości do potrzeb klientów, wspomagamy przy zakupie, sprzedaży, wynajmie i zarządzaniu.
Profesjonalni doradcy
Unikatowa obsługa i bezpieczeństwo pozwalają nam zadbać o najwyższą jakość oferowanych usług. Doradzamy, wspieramy na każdym etapie procesu sprzedaży, zakupu czy wynajmu nieruchomości.
Nowoczesny marketing
W naszych działaniach marketingowych wykorzystujemy pełen wachlarz narzędzi promocyjnych. Dzięki temu jesteśmy skuteczni, a nasi Klienci zyskują najlepsze wsparcie i pełną satysfakcję.
Rozległa sieć sprzedaży
Jesteśmy biurem nieruchomości o zasięgu ogólnopolskim. Nasze biura nieruchomości zlokalizowane są w miastach jak Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Szczecin i wielu innych przez co każda oferta szybko znajduje odbiorców.

chcesz skutecznie
kupić nieruchomość?

zapraszamy do kontaktu

    klienci o nas

    powered by getknow