o firmie

Properton

o nas

Properton to zgrany zespół profesjonalistów, który tworzy kilkudziesięciu doświadczonych doradców nieruchomości. Zdobywana na przestrzeni lat wiedza i umiejętności pozwalają nam zaoferować kompleksowe usługi związane z nieruchomościami, w tym także fachowe doradztwo i opiekę na każdym etapie procesu sprzedaży, zakupu czy wynajmu nieruchomości. Podstawowym celem naszej agencji nieruchomości jest zbudowanie ogólnopolskiej sieci biur nieruchomości, która zapewni najwyższą jakość wsparcia dla naszych Klientów.

Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, jednak nasze usługi świadczymy w wielu miastach, w tym między innymi w Poznaniu, Szczecinie, Tychach, Gdańsku, Kielcach, Zielonej Górze, Krakowie, Kędzierzynie-Koźlu, Łodzi, Nowym Sączu i wielu punktach na mapie naszego kraju. Działamy przede wszystkim na podstawie umów ekskluzywnych, dlatego Klienci mają pewność profesjonalnie przygotowanej oferty sprzedaży, kupna lub wynajmu nieruchomości. Jako biuro nieruchomości jesteśmy firmą godną zaufania, skuteczną i bazującą na partnerskich relacjach z Klientem.

Budowanie dobrych kontaktów z Klientami pozwala nam doradzać im w zakresie kupna-sprzedaży nieruchomości w sposób najbardziej zindywidualizowany i dopasowany do ich potrzeb. Każda z umów sporządzanych przez naszych doradców przygotowana jest z dbałością o interesy i satysfakcję obu stron transakcji.

nasze wartości

01

zespołowość

Properton to zespół specjalistów z różnorodnych branż, dlatego nasze biuro nieruchomości oferuje najwyższej jakości usługi. Zaangażowanie i pasja czynią nas agencją nieruchomości o kompleksowym spektrum działań.
02

profesjonalizm

Działanie w obszarze nieruchomości to nasza specjalność. Doświadczenie, wiedza oraz zdobywane na przestrzeni lat umiejętności, gwarantują fachowe podejście i pierwszorzędne wsparcie.
03

zaufanie

Długofalowe relacje, dyskrecja i zaufanie to podstawa naszych działań. Każdy nasz Klient ma czuć się u nas swobodnie i w pełni zrozumiany. Properton to firma, które warto powierzyć swoje sprawy.
04

elastyczność

Indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów pozwala nam znaleźć dla nich najbardziej satysfakcjonujące rozwiązania. Nie boimy się wyzwań i zawsze jesteśmy w gotowości do działania.

zamiana

Bogata baza Klientów, jak również obszerna sieć partnerów i kontaktów w branży nieruchomości, czyni nasze biuro pośrednictwa miejscem, w którym z powodzeniem znajdziesz atrakcyjne oferty zamiany domu, mieszkania czy działki na inną. 

Nie boimy się wyzwań, dlatego też tego rodzaju działania są dla nas okazją do spełnienia nawet najskrytszych marzeń w temacie nieruchomości. Nasz doskonale zorganizowany zespół z powodzeniem odszuka dla Ciebie pożądaną nieruchomość i znajdzie kupców na zakup aktualnej. Jako najlepsza agencja nieruchomości dla wymagających zadbamy o Twoje sprawy kompleksowo.

usługi dodatkowe

inwestycje

Nasze biuro nieruchomości Properton to specjaliści, którzy wspomogą Cię w wyborze najbardziej atrakcyjnych inwestycji. Uwzględniając Twoje preferencje, lokalizację, rodzaj nieruchomości, a także oczekiwania wyszukamy najciekawsze opcje. 

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy zarówno w zakupie nieruchomości, jak również przeprowadzeniu niezbędnych analiz jej stanu prawnego, potencjalnych ryzyk związanych z inwestycją czy oceny ceny sprzedaży w kontekście jej aktualnej rynkowej wartości. Nasi doradcy zadbają o każdy aspekt transakcji, w tym również realnych cen późniejszej odsprzedaży czy najmu nieruchomości. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym wsparciu jesteśmy do twojej dyspozycji.

obsługa kredytowa

Potrzebujesz wsparcia w uzyskaniu atrakcyjnych form finansowania Twojej wymarzonej nieruchomości? Specjaliści z naszej agencji nieruchomości pomogą znaleźć najdogodniejsze rozwiązanie w tym zakresie. Nasi partnerzy do sprawdzeni doradcy finansowi, którzy znajdą dla Ciebie najbardziej atrakcyjną ofertę kredytu hipotecznego wśród propozycji kilkunastu banków. 

Wraz z naszym wsparciem przeprowadzisz wszystkie formalności szybko i sprawnie. Jesteśmy przekonani, że każdy nasz Klient znajdzie tym sposobem najlepszy wariant dla siebie, aby móc cieszyć się satysfakcją z udanego zakupu nieruchomości.

projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz nieruchomości to jedna z tych usług, które pozwolą doprowadzić mieszkanie, dom czy lokal komercyjny do idealnej funkcjonalności i pięknego wyglądu. W naszej ofercie zadbaliśmy o wsparcie niezawodnych ekspertów z dziedziny projektowania i wystroju wnętrz, którzy stworzą propozycję doskonale dopasowaną do funkcji nieruchomości i oczekiwań Klienta alternatywę. 

Dzięki usłudze projektowania wnętrz możesz zrealizować marzenie o stylowych aranżacjach, jak również przygotować swoją nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu. W zależności od twoich potrzeb i budżetu współpracujący z nami projektanci stworzą idealną przestrzeń dostosowaną do Twojej koncepcji.

home staging i fotografia

Przygotowanie nieruchomości do intratnej transakcji sprzedaży lub udanego wynajmu to nie tylko dobry opis i działania marketingowe, ale przede wszystkim atrakcyjna prezentacja. Dzięki usłudze home staging oraz profesjonalnej fotografii sprzedażowej opracujemy niezwykłą ofertę Twojej nieruchomości, która z powodzeniem znajdzie sporą grupę zainteresowanych nabywców. 

Zaaranżowanie wnętrza i wyposażenie mieszkania lub domu w piękne drobiazgi może czynić cuda, dlatego mając na uwadze to, że „kupujemy oczami” warto zainwestować w tę cenną usługę. Wydobywając walory wnętrza zwiększasz swoje szanse na satysfakcjonująca transakcję, dlatego jeżeli szukasz wsparcia w tym zakresie – zapraszamy do kontaktu!

inspekcja, remont i sprzątanie

Każda nieruchomość trafiająca na rynek wymaga dopieszczenia i weryfikacji. W ramach naszych usług oferujemy zatem profesjonalną inspekcję i kompleksowy audyt nieruchomości zarówno pod kątem technicznym, jak i prawnym. Z naszą agencją nieruchomości nie kupisz kota w worku! 

Jeżeli zależy Ci na sprzedaży domu, mieszkania lub innego lokalu przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjna ofertę remontowo-wykończeniową, dzięki której Twoja nieruchomość odzyska dawną świeżość i stanie się bardziej atrakcyjna. Dodatkowo znajdziesz u nas także kompleksowe usługi porządkowe, dzięki którym każdy potencjalny najemca lub inwestor zobaczy Twoją nieruchomość w nienagannym stanie.

zapraszamy do kontaktu

    klienci o nas

    powered by getknow