wynajmij

z nami
przeszukaj
naszą bazę
nieruchomości

Bezpieczny wynajem nieruchomości

Posiadasz mieszkanie lub inną nieruchomość na wynajem? Być może szukasz przytulnego kąta dla siebie? Wynajem mieszkania przez agencję Properton to doskonałe rozwiązanie dla wymagających. Poprzez nasze pośrednictwo wynajmu mieszkań szybko znajdziesz zarówno dobrych najemców, jak i atrakcyjnych lokal na wynajem. Dzięki współpracy z nami każda ze stron zyska satysfakcję i sprawdzoną ofertę.
Rynek wynajmu mieszkań codziennie wzbogacany jest o kolejne oferty, dlatego my jako eksperci, pomożemy dopracować Twoją tak, aby jak najszybciej znalazła zainteresowanych najmem lokatorów. Poprzez nasze biuro pośrednictwa nieruchomości doprecyzujemy wszelkie aspekty umowy najmu, przygotujemy lokal dla potencjalnych najemców i stworzymy atrakcyjną prezentację, która pozwoli szybko i sprawnie przeprowadzić cały proces wynajmu. 
Wynajmowanie mieszkania przez biuro nieruchomości jeszcze nigdy nie było takie proste! Z nami oszczędzisz mnóstwo czasu, znajdziesz pewnych lokatorów, a przy tym zyskasz bezpieczeństwo i stałe wpływy na konto.
Jeżeli jesteś osobą poszukującą lokalu, domu, mieszkania itp. nieruchomości na wynajem, nasza agencja wynajmu nieruchomości pomoże odszukać w gąszczu ofert tę najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb – zarówno lokalowych jak i finansowych. Dzięki bieżącym obserwacjom rynku i stale aktualizowanej bazie ogłoszeń, jesteśmy w stanie zaoferować wyjątkowo atrakcyjne propozycje, a wynajem mieszkania przez agencję będzie czystą przyjemnością.

Zastanawiasz się jak wynająć mieszkanie przez agencję? Szukasz profesjonalnego wsparcia dobrego pośrednika nieruchomości? Oferowane w Prosperton usługi pośrednictwa mieszkaniowego to najlepszy wybór dla Ciebie. Zadbamy o każdy aspekt, jaki niesie za sobą wynajem mieszkania przez agencję, a jego koszty zaskoczą Cię bardzo pozytywnie. 

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w głównej siedzibie w Warszawie. Nasi doradcy nieruchomości pomogą Ci wynająć mieszkanie w wielu zakątkach Polski, w tym mieście Łochów, Giżycko, Poznań, Szczecin, Tychy, Gdańsk, Zielona Góra, Płock, Kraków, Gorzów, Szczytno, Grodzisk Mazowiecki, Kędzierzyn-Koźle, Łódź, Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Nowa Ruda (dolnośląskie), Puławy, Kielce, Tomaszów Mazowiecki, Nowy Sącz, Garwolin, Siedlce, Sokołów Podlaski, Ostrów Mazowiecka, Ostrołęka, Ciechanów oraz Łomża.

jak wygląda u nas proces
wynajmu nieruchomości?

1

spotkanie z agentem

Podstawowym krokiem jest kontakt i spotkanie z naszym agentem nieruchomości. Poprzez nasze pośrednictwo najmu mieszkań będziesz mógł zadbać o najlepsze przygotowanie oferty wynajmu. Podczas spotkania z doradcą biura obsługi nieruchomości zbierzemy wszelkie niezbędne informacje, określimy zadowalającą sumę wynajmu, a przy tym doprecyzujemy transparentną umowę wynajmu Twojej nieruchomości. 

Jeżeli jesteś osobą poszukującą mieszkania na wynajem (lub innej nieruchomości) nasz doradca określi wraz z Tobą wszelkie wymagania, oczekiwania i potrzeby, a także budżet którym dysponujesz na ten cel. Bez względu na to czy szukasz mieszkania czy najemców w agencji nieruchomości Properton znajdziesz kompleksowe wsparcie.

przygotowanie nieruchomości do wynajmu

Przygotowanie nieruchomości do wynajmu jest kluczowym elementem dobrej oferty. Na tym etapie pomożemy Ci przygotować najbardziej atrakcyjną prezentację domu, mieszkania czy lokalu komercyjnego. W ramach naszych usług dodatkowych oferujemy bowiem cały szereg rozwiązań, które pozwolą stworzyć idealne warunki i atrakcyjną prezencję Twojej nieruchomości. 

Nasi eksperci pomogą zaprojektować funkcjonalne i atrakcyjne wnętrza, wykonają home staging i fotografie najlepiej odzwierciedlające walory Twojej nieruchomości, a w razie potrzeby wykonamy inspekcję, remont i sprzątanie. O każdy aspekt zadbamy z pełnym profesjonalizmem, aby nieruchomość szybko znalazła zadowolonych najemców.
2
3

działania marketingowe

Jeżeli zastanawiasz się jak wynająć nieruchomość przez agencję, z naszą pomocą zadanie to będzie bardzo proste. Przygotujemy profesjonalne zdjęcia ukazujące walory nieruchomości, stworzymy wirtualny spacer lub materiały video prezentujące nieruchomość online. 

Zadbamy o to aby działania marketingowe trafiły do grupy docelowej, którą wspólnie ustalimy na spotkaniu. Dzięki naszej pomocy Twoje ogłoszenie będzie prezentowało się atrakcyjnie i w pełni odzwierciedli walory nieruchomości, obejmując wszystkie niezbędne z punktu widzenia najemców informacje.

prezentacja nieruchomości

Aby ograniczyć Twoje zaangażowanie w proces wynajmu nieruchomości, nasi doradcy z wielką przyjemnością dokonają prezentacji nieruchomości w twoim imieniu. Z naszym pośrednictwem wynajmu nie będziesz martwić się terminami spotkań i niekończącymi się zapytaniami – wszystko zrobimy za Ciebie. 

Każdy potencjalny najemca z naszym wsparciem zapozna się ze wszystkim aspektami mieszkania na wynajem, a także uzyska wszelkie interesujące go informacje. Jako Twój pośrednik nieruchomości zadbamy o wszelkie drobiazgi.
4
5

weryfikacja najemcy

Wynajem mieszkania, domu czy innej nieruchomości wymaga ostrożnego doboru najemców. W naszym biurze nieruchomości skupimy się na znalezieniu kolatorów, którzy gwarantują wynajem długoterminowy, a przy tym są osobami, które odpowiadają Twojej grupie docelowej. 

Przygotujemy także stosowną umowę najmu, która zabezpieczy Twoje interesy. Priorytetem jest dla nas Twoja pełna satysfakcja, zapewnienie pewnych najemców i regularnych płatności z tytułu najmu. Z naszym wsparciem zyskasz tylko godne zaufania osoby, które jednocześnie w Twojej nieruchomości poczują się komfortowo.

przekazanie kluczy

Każdą realizację umowy doprowadzamy do końca, dlatego tez będziemy obecni także przy przekazaniu kluczy do wynajętej nieruchomości. Sporządzimy przy tym wszelkie niezbędne protokoły – w tym uwzględniające aktualne zapisy liczników, elementy wyposażenia, stan mieszkania itp. 

Tym sposobem wynajem mieszkania przez agencje pozwoli Ci zapomnieć o drobiazgach i cieszyć się satysfakcją z udanej transakcji najmu. Nasze biuro pośrednictwa nieruchomości zapewnia kompleksowe wsparcie, dlatego zawsze chętnie pomożemy w każdej problematycznej kwestii.
6

dlaczego my?

Kompleksowe usługi
Jako agencja obrotu nieruchomościami działamy wielopłaszczyznowo. Analizujemy rynek, dobieramy nieruchomości do potrzeb klientów, wspomagamy przy zakupie, sprzedaży, wynajmie i zarządzaniu.
Profesjonalni doradcy
Unikatowa obsługa i bezpieczeństwo pozwalają nam zadbać o najwyższą jakość oferowanych usług. Doradzamy, wspieramy na każdym etapie procesu sprzedaży, zakupu czy wynajmu nieruchomości.
Nowoczesny marketing
W naszych działaniach marketingowych wykorzystujemy pełen wachlarz narzędzi promocyjnych. Dzięki temu jesteśmy skuteczni, a nasi Klienci zyskują najlepsze wsparcie i pełną satysfakcję.
Rozległa sieć sprzedaży
Jesteśmy biurem nieruchomości o zasięgu ogólnopolskim. Nasze biura nieruchomości zlokalizowane są w miastach jak Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Szczecin i wielu innych przez co każda oferta szybko znajduje odbiorców.

chcesz skutecznie
wynająć nieruchomość?

zapraszamy do kontaktu

    klienci o nas

    powered by getknow