sprzedaj

z nami
przeszukaj
naszą bazę
nieruchomości

Porozmawiajmy o sprzedaży nieruchomości

Agencja nieruchomości Properton to sprawdzone biuro pośrednictwa nieruchomości  działające na rynku pomorskim, mazowieckim, wielkopolskim, dolnośląskim, małopolskim i w wielu innych zakątkach naszego kraju. Oferując swoje usługi jako pośrednik nieruchomości o zasięgu ogólnopolskim dysponujemy bogatym zapleczem rozwiązań, z którymi możliwa jest szybka i bezpieczna sprzedaż nieruchomości.
Nasi specjaliści na bieżąco śledząc sytuację na rynku nieruchomości działają sprawnie i elastycznie. Każdy Klient zyskuje zatem pewność, że dokona sprzedaży mieszkania przez biuro nieruchomości możliwie najszybciej i w najlepszej cenie. Jako sprawdzeni i doświadczeni pośrednicy nieruchomości zadbamy o skuteczną sprzedaż każdej działki, domu, mieszkania nieruchomości komercyjnej i im podobnych inwestycji.

Podczas współpracy z naszym biurem posrednictwa nieruchomości, nasi Klienci stają się naszymi partnerami. Działamy na głównie podstawie umów ekskluzywnych, dlatego decydując się na usługi biura nieruchomości masz pewność starannie przygotowanej oferty oraz doskonałej obsługi na każdym etapie realizacji umowy. Dzięki wiedzy i doświadczeniu dopasowujemy się do bieżących potrzeb kupujących i ich możliwości finansowych, opracowujemy skuteczne strategie sprzedażowe, na podstawie których, konstruujemy ofertę sprzedaży Twojej nieruchomości.

Nasze usługi w zakresie sprzedaży nieruchomości dostosowujemy do Twoich oczekiwań, łącząc je z najnowszymi trendami i skutecznymi taktykami sprzedażowymi. Chcesz skorzystać z pomocy biura nieruchomości, która jako sprawdzony pośrednik nieruchomości zadba o Twoje interesy najlepiej jak to możliwe? 

Zapraszamy do kontaktu z głównym punktem Properton w mieście Warszawa lub agentami rozproszonymi po całej Polsce. Znajdziesz nas między innymi w miejscowościach jak Łochów, Giżycko, Poznań, Tychy, Gdańsk, Zielona Góra, Płock, Kraków, Gorzów, Szczytno, Grodzisk Mazowiecki, Kędzierzyn-Koźle, Szczecin, Łódź, Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Nowa Ruda (dolnośląskie), Puławy, Kielce, Tomaszów Mazowiecki, Nowy Sącz, Garwolin, Siedlce, Sokołów Podlaski, Ostrów Mazowiecka, Ostrołęka, Ciechanów oraz Łomża.

jak wygląda u nas proces
sprzedaży nieruchomości?

1

spotkanie z agentem

Pierwszym krokiem na Twojej drodze do satysfakcjonującej sprzedaży jest spotkanie z naszym agentem nieruchomości. Wspólnie przeanalizujemy sytuację rynkową, ocenimy nieruchomość, oszacujemy jej wartość, mocne i słabe strony. Możemy również zwizualizować sobie potencjalnego kupca, czyli osobę, która będzie zainteresowana zakupem Twojej nieruchomości. Tym sposobem będziemy mogli z powodzeniem zbudować naszą przyszłą ofertę, która trafi do grupy docelowych klientów i sprawi, że sprzedaż mieszkania, domu czy działki będzie skuteczniejsza i szybsza.

przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

Kolejnym ważnym krokiem na drodze do zadowalającej sprzedaży mieszkań czy innych nieruchomości przez naszą agencję jest przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Działamy profesjonalnie dlatego każda oferta dopracowywana jest w szczegółach. W ramach naszych działań zadbaliśmy zatem o szereg usług dodatkowych zwiększających szansę na sukces w sprzedaży. Pomożemy w zaprojektowaniu wnętrza, aby stało się bardziej atrakcyjne dla potencjalnych kupców, zadbamy o home staging i fachowe profesjonalne zdjęcia, a w razie konieczności przeprowadzimy inspekcję, remont i sprzątanie.
2
3

działania marketingowe

Gdy ustalimy już wszystkie ważne aspekty naszej oferty, przygotujemy materiały w postaci zachęcających zdjęć przychodzi czas na działania marketingowe. Nasza agencja pośrednictwa nieruchomości dobiera narzędzia i metody promocji, które najlepiej zdadzą egzamin podczas sprzedaży Twojej nieruchomości. 

Przygotowujemy bilbordy, banery, pozycjonujemy ofertę w portalach internetowych, realizujemy prezentacje video i wiele innych. W zależności od odpracowanej strategii oraz Twoich potrzeb nasz agent nieruchomości zadba o to, aby sprzedaż przebiegła sprawnie, szybko i znalazła najbardziej atrakcyjnych kupców.

prezentacja nieruchomości

Każdy zainteresowany zakupem Klient z naszą pomocą może odkryć wszystkie atuty prezentowanej nieruchomości. Przedstawiamy ofertę i nieruchomość tak, aby zrobiła na potencjalnym nabywcy najlepsze wrażenie. Nie musisz martwić się umawianiem spotkań i rozmowami z Klientami – my zrobimy to w Twoim imieniu. 

Zawsze przygotowani i gotowi do prezentacji agenci nieruchomości Properton pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości potencjalnych kupców, a przy tym zadbają o miłą atmosferę i przychylne nastawienie do prezentowanego lokalu, mieszkania, domu czy działki.
4
5

negocjacje

Negocjacje to ważny moment w uzyskaniu satysfakcjonującej sprzedaży nieruchomości. Nasi pośrednicy nieruchomości znają wartość inwestycji i wszelkie jej atuty, dlatego w ustalaniu ostatecznej ceny sprzedaży dbają o to, aby nieruchomość szybko znalazła, a wszystko to w kwocie, która spełni Twoje oczekiwania. 

Sprzedaż mieszkania przez agencje pozwala zadbać o najlepsze interesy Klienta i uzyskanie najbardziej atrakcyjnej ceny. To jak działają agencje nieruchomości, aby uzyskać najlepsze ceny sprzedaży niech zostanie naszą tajemnicą. Pamiętaj jednak, że z naszym wsparciem nie będziesz zawiedzony.

finalizacja transakcji

Ostatnim elementem sprzedaży nieruchomości jest finalizacja transakcji. W naszym biurze obrotu nieruchomościami Properton dbamy o to, aby cały proces sprzedażowy przebiegał płynnie i bez niespodzianek. Przygotowujemy wszelką dokumentację, dbamy o sprawne załatwienie wszystkich ważnych formalności, ustalamy dogodne terminy spotkań. Nasz doświadczony i znający się na rzeczy zespół dopilnuje wszelkich aspektów, abyś Ty mógł cieszyć się sukcesem sprzedaży i sprawnym dopięciem całej transakcji
6

dlaczego my?

Kompleksowe usługi
Jako agencja obrotu nieruchomościami działamy wielopłaszczyznowo. Analizujemy rynek, dobieramy nieruchomości do potrzeb klientów, wspomagamy przy zakupie, sprzedaży, wynajmie i zarządzaniu.
Profesjonalni doradcy
Unikatowa obsługa i bezpieczeństwo pozwalają nam zadbać o najwyższą jakość oferowanych usług. Doradzamy, wspieramy na każdym etapie procesu sprzedaży, zakupu czy wynajmu nieruchomości.
Nowoczesny marketing
W naszych działaniach marketingowych wykorzystujemy pełen wachlarz narzędzi promocyjnych. Dzięki temu jesteśmy skuteczni, a nasi Klienci zyskują najlepsze wsparcie i pełną satysfakcję.
Rozległa sieć sprzedaży
Jesteśmy biurem nieruchomości o zasięgu ogólnopolskim. Nasze biura nieruchomości zlokalizowane są w miastach jak Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Szczecin i wielu innych przez co każda oferta szybko znajduje odbiorców.

chcesz skutecznie
sprzedać nieruchomość?

zapraszamy do kontaktu

    klienci o nas

    powered by getknow