Działka 3017 m2 nad jeziorem Sasek Wielki !

Dźwierzuty
150000
50 zł/m
2
szczegóły oferty
Rodzaj nieruchomości: Działka
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Powierzchnia: 3017 m2
opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3017 m2 w miejscowości Dźwierzuty, tuż obok jeziora Sasek Wielki.

Dodatkowo przy zakupie działki, nabywca ma dostęp do działki z linią brzegowej jeziora oraz udział w drogach wewnętrznych. Idealne warunki dla miłośników wędkowania, kajakarstwa czy po prostu relaksu nad wodą. 

Nieruchomość otoczona pięknym, naturalnym krajobrazem, położona jest w bliskim sąsiedztwie lasu, to wymarzone miejsce dla tych, którzy pragną uciec od miejskiego zgiełku i cieszyć się ciszą, spokojem oraz bliskością natury. Czy to na weekendowe wypady czy na dłuższy, letni odpoczynek, ta działka gwarantuje niezapomniane chwile w otoczeniu natury.

Teren działki płaski, posiada kształt regularny ,zbliżony do prostokąta. Działkę częściowo porastają samosiejki drzew co dodaje jej uroku i zapewnia naturalny cień w letnie dni. Dojazd do działki drogą gruntowną i następnie  drogą polną.  

Parametry działki:

Powierzchnia działki: 3017 m
Obręb 0002
Działka nr. 473/15
Rodzaj - działka rolna
Kształt działki: Zbliżony do prostokąta, teren płaski
Media : Prąd w działce obok
Działka posiada własną księgę wieczystą.

Jezioro Sasek Wielki - największe jezioro w powiecie szczycieńskim. Jego powierzchnia wynosi aż 870 ha, średnia głębokość zbiornika to 8,1 m, a maksymalna 38 m. Jezioro to znane jest turystom z czystej wody, licznych kąpielisk z pomostami oraz obfitych połowów ryb, w szczególności leszczy, płoci, szczupaków oraz okoni. Przez jezioro Sasek Wielki przebiega szlak kajakowy o długości 47 km (ok. 3 km od działki).

Lokalizacja :
Województwo - Warmińsko-Mazurskie
Powiat - Szczycieński
Gmina - Dźwierzuty
Miejscowość - Dźwierzuty

Działka leży w trójkącie dróg krajowych łączących Olsztyn, Szczytno i Biskupiec. Od strony Gdańska najlepszy dojazd prowadzi drogą ekspresową do Olsztyna i dalej drogą krajową nr 53 w kierunku Szczytna. Od strony Warszawy można jechać drogą ekspresową S7 do Olsztynka i dalej S51 do Olsztyna lub można wybrać drogę krajową 57 przez Maków Mazowiecki, Przasnysz
i Szczytno.

Jeśli rozważają Państwo zakup nieruchomości z pomocą kredytu nasi doradcy kredytowi pomogą go uzyskać !!!

Zapraszam osoby zainteresowane ofertą do kontaktu i oglądania na żywo.

Jako biuro nieruchomości współpracujemy ze sprawdzonym doradcą kredytowym, który chętnie odpowie na wszystkie pytania oraz pomoże przy wyborze najbardziej korzystnego kredytu hipotecznego.

Urszula Merchel
Doradca ds. Nieruchomości
Properton
Tel.500 350 957

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Ofertę przygotował/a
Urszula Merchel

    klienci o nas

    powered by getknow