Działka nad Jeziorem Świętajno !

Brajniki
490000
107 zł/m
2
szczegóły oferty
Rodzaj nieruchomości: Działka
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Powierzchnia: 4567 m2
opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek , usytuowanych malowniczej miejscowości Brajniki. To unikalna szansa na zakup nieruchomości w przepięknym otoczeniu. Działki położone nad Jeziorem Świętajno i Jeziorem Brajnickim.

Działka idealna dla osób, które oczekują ciszy i spokoju na łonie przyrody, z dala od zgiełku miasta i tłumów. Na działce jest cicho, nie leży w pobliżu żadnej z dróg z intensywnym ruchem samochodowym.

W ofercie posiadamy również działkę sąsiednią - zgodnie z dołączonym zdjęciem.

Informacje o nieruchomości:
Powierzchnia łączna działek : 4567 m2
Obręb ewidencyjny : 0001
Działka nr :
85/51 ("zieleń", 0.2299 ha)
85/41 ("rekreacja", 0.2268 ha)

W drodze gminnej są wszystkie media (kanalizacja, woda, prąd). 

Jezioro Świętajno (Narty) to jedno z najczystszych jezior na Mazurach o niesamowicie przejrzystej wodzie, bardzo łagodnym zejściu i piaszczystym brzegu, wyróżnia się spośród innych mazurskich jezior bardzo dobrymi warunkami do wypoczynku. To właśnie te warunki w połączeniu z bardzo przejrzystą wodą przyciągają amatorów nurkowania z całej Polski. W okolicy kilka cichych, spokojnych plaż na której znajduje się szkoła windsurfingu, restauracje, wypożyczalnie sprzętu wodnego, atrakcje dla dzieci.

Lokalizacja :
Brajniki - wieś w Polsce, w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie szczycieńskim, w gminie Jedwabno.
Najlepszy dojazd prowadzi drogą krajową nr 58 łączącą Szczytno i Olsztynek. Pomiędzy jeziorami leży wieś Warchały. Ma ona typowo turystyczny charakter. 

Jezioro Świętajno (Narckie) i Jezioro Brajnickie to doskonałe miejsce dla osób odpoczywających nad wodą z uwagi na jego czystość i dużą przejrzystość. Okoliczne miejscowości zapewniają doskonałą bazę dla osób planujących odpoczynek, czy to z rodziną, czy znajomymi.
W sezonie powstaje także wiele smażalni ryb i bary z obiadami.  Odległość miedzy Jezioro Świętajno Narckie i jezioro Brajnickie wynosi około 200 metrów . Okolica jest piękna, a dojazd dobry.

Zapraszam osoby zainteresowane ofertą do kontaktu i oglądania na żywo .

Jako biuro nieruchomości współpracujemy ze sprawdzonym doradcą kredytowym, który chętnie odpowie na wszystkie pytania oraz pomoże przy wyborze najbardziej korzystnego kredytu hipotecznego.

Urszula Merchel
Doradca ds. Nieruchomości
Properton
Tel.500 350 957

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Ofertę przygotował/a
Urszula Merchel

    klienci o nas

    powered by getknow