Nowoczesne 2 pokoje z klimatyzacją

Warszawa, Żoliborz
5000
73 zł/m
2
szczegóły oferty
Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie
Rodzaj oferty: Najem
Powierzchnia: 68.2 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro: 1
Liczba pięter: 7
opis nieruchomości

Do wynajęcia przestronne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 68,2 m², położone przy ul. Rydygiera. Nieruchomość została wykończona w wysokim standardzie, z dbałością o estetykę, funkcjonalność oraz komfort codziennego użytkowania.
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, dodatkowego pokoju, łazienki z wanną oraz wygodnego holu. Taki układ sprawia, że lokal świetnie sprawdzi się zarówno dla pary, jak i osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni do pracy, pokoju gościnnego lub garderoby.

Część dzienna jest jasna i ustawna, z miejscem na wypoczynek oraz strefę jadalnianą. Aneks kuchenny został estetycznie wkomponowany w przestrzeń salonu i wyposażony w zabudowę oraz niezbędny sprzęt AGD.
Sypialnia stanowi komfortową przestrzeń do odpoczynku, natomiast dodatkowy pokój może pełnić funkcję gabinetu, pokoju dziecięcego lub pokoju gościnnego. W pokojach oraz w holu znajdują się pojemne szafy w zabudowie, które zapewniają dużo miejsca do przechowywania.

Łazienka została wykończona w nowoczesnym stylu i wyposażona w wannę. Dużym atutem mieszkania jest również klimatyzacja, która podnosi komfort w cieplejsze dni, a także balkon/loggia, idealna na poranną kawę lub chwilę relaksu.
Do dyspozycji najemcy pozostaje miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Opłaty: Czynsz najmu: 5 000 zł
Miejsce postojowe w garażu podziemnym: 500 zł
Czynsz administracyjny i opłaty: ok. 1 300 zł
Łączny miesięczny koszt wynosi około 6 800 zł.
Wynajem na minimum rok. 

Mieszkanie jest zadbane, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia.
Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do sklepów, punktów usługowych, komunikacji miejskiej oraz terenów spacerowych.

 Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji mieszkania.

Piotr Szymański 
Biuro nieruchomości Properton
693 641 511

Ofertę przygotował/a
Piotr Szymański

    klienci o nas

    powered by getknow